Květen 2013

Soutěž o cenu děkana za rok 2013

6. května 2013 v 20:02 | PhDr. Kateřina Jančaříková, Ph. D. |  CEVV UK-PedF
V tomto roce došlo k přesunu soutěže o cenu děkana z adventu na datum blízké Dne Země 22.5.2013. Soutěžní přehlídka proběhla ve čtvrtek 25.4.2013 od 11 h ve studovně KBES. Zúčastnili se jí Dr. K.Jančaříková, doc. Hrouda, prof. Novotná, Dr. Bílá, Dr. Jančařík a za vedení fakulty Dr. Kropáčková. Členové komise (výše jmenovaní akademičtí pracovníci) ocenili soutěžní práce (tentokrát všechny v jedné kategorii Práce drobnějšího charakteru) takto:
1. místo získali Daniel Pražák a Jana Ruszó za kaci "Sběr mobilů pro gorily" - dosud bylo vybráno cca 25 mobilů, sbírka pokračuje. Komise ocenila především skutečnost, že iniciativa byla naprosto na straně studentů. Jak nápad, tak realizace i závěrečné vyhodnocení, vše zvládli sami.
2. místo získala dvojice Zuzana Hlaváčková - Petra Ondrichová za Polepky na koše na tříděný odpad. Iniciativa vzešla z popudu Dr. Jančaříkové v rámci semináře, ale studentky celou aktivitu dotáhly do konce. Vlastní grafické návrhy, jednání s panem tajemníkem a dalšími, zajištění tisku v grafické firmě a také vylepení na odpadkové koše.
3. místo získal Daniel Pražák s rapovou skladbou Zachraň Zemi : rapová skladba na environmentální téma.
Dále dostaly studentky Monika Kuchyňková (Jezevčík do oken) a Magdaléna Rokosová (Polštářek proti průvanu do okna) čestné listy.
V tomto ročníku proběhlo také slosování řešitelů kvízu Co víš o budově Pedagogické fakulty v ulici M.D. Rettigové - test všímavosti i odhadu aneb procházka po budově. Z úspěšných řešitelů byli vylosování tito tři výherci: Tomáš Sankot, Ivo Jelínek a Markéta Blechová.

Soutěž o cenu děkana 2012

6. května 2013 v 18:43 | PhDr. Kateřina Jančaříková, Ph. D. |  CEVV UK-PedF
Ah, zjišťuji, že mi zde na blogu vypadla informace o soutěži o cenu děkana za rok 2012. Čili píšu. Ocenění získaly:
1. Daniel Pražák v kategorii Práce drobnějšíhgo charakteru - studie "Problematika krajiny na Rajchéřově",
2. Anna Sukniak a Veronika Kunčarová (spoluautorky) s prací "Zelené čistící prostředky" v kategorii Práce drobnějšího charakteru,
1. Jana Petrů v kategorii Volné téma s prací "Básně",
2. Jan Vaněk v kategorii Volné téma s prací "Za hlubším poznáváním světa kolem nás",